- Podrobnosti
Od danes lahko odgovorite na novo anketno vprašanje, ravnokar zaključena na temo perečih problemov področja Crvenega vrha pa je dala naslednje rezultate:
Z daleč največ glasovi, z več kot 1/3, je v anketi proglašena za največji problem cestna zapora na področju Laure vzhod proti Kanegri. S skoraj 1/5 glasov je na drugem mestu problem slabe urejenosti cest v naselju. S približno 1/10 glasovi si delijo tretje mesto problematični dostopi do obale, parkiranje avtomobilov na cestah in ulicah, neurejena kanalizacija in previsoka drevesa. Neurejene meteorne vode pod novim oljčnim nasadom pa vas skoraj ne motijo.
Od danes naprej pa bolj prijetni odgovori na vprašanje, zakaj ste radi na Crvenem vrhu. Če pravega odgovora ni v anketi nam ga lahko tudi sporočite na








