varovanje logoZaradi posledic ukrepov slovenske vlade o omejenem prehajanju slovensko - hrvaške meje in posledično predčasnega odhoda večine počitniških obiskovalcev naselja, so se redni jesenski obhodi čuvaja po naseljih Laura, Riva in Alberi po dogovoru med Počitniško - turističnim društvom Crveni vrh i čuvajem letos začeli nekoliko prej. Včeraj je bil opravljen prvi obhod s pregledom nepremičnin članov našega društva in tako bo tudi v naslednjih dneh in tednih po dogovorjenem razporedu. Zato ga lahko vse članice in člani, ki ga potrebujete zaradi dodatnih uslug, ali bi z njim radi govorili,  pokličete, ali njegov povraten klic naročite po e-pošti Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

O vseh opažanjih čuvaja, povezanih z varnostjo ali morebitnimi škodnimi dogodki, bomo naše člane obveščali preko spletne strani, e-novic, ali v nujnih primerih tudi osebno, če ste nam sporočili vaše kontaktne podatke.